Addingham |
Dawn Lesley Brady |
|
|
Addingham |
Catherine Jane Coates |
|
|
Addingham |
Christopher Hugh Cobley |
|
|
Addingham |
Michael James Flesher |
|
|
Addingham |
Peter Francis Hindle |
|
|
Addingham |
Adrian Paul Naylor |
|
|
Addingham |
Natalie Irene Smith |
|
|
Addingham |
Graham Sutcliffe |
|
|
Addingham |
Simon Tennant |
|
|
Addingham |
Jon Walsh |
|
|
Addingham |
Wes Wilcox |
|
|
Baildon (East) |
Gill Dixon |
|
|
Baildon (East) |
Gill Jennison |
|
|
Baildon (North) |
Ann Christine Foster |
|
|
Baildon (North) |
Maggie Town |
|
|
Baildon (South East) |
Richard David Knowles |
Liberal Democrats |
|
Baildon (South East) |
John Keith Turner |
|
|
Baildon (South West) |
Joseph Andrew Kean |
|
|
Baildon (South) |
Joe Ashton |
|
|
Baildon (South) |
Paul Andrew Sharkey |
|
|
Baildon (West) |
Dave Reed |
|
|
Baildon (West) |
Charles William Wyatt-Millington |
|
|
Bingley (Bingley Central & Myrtle Park) |
Rachael Katharine Drucquer |
Green Party |
|
Bingley (Bingley Central & Myrtle Park) |
Abdul Wahid Malik |
|
|
Bingley (Cottingley) |
Christopher Howard Clough |
Conservative |
|
Bingley (Cottingley) |
John Martin Goode |
|
|
Bingley (Cottingley) |
Mohammed Ashraf Miah |
|
|
Bingley (Crossflatts & Micklethwaite) |
Maureen Carney |
|
|
Bingley (Crossflatts & Micklethwaite) |
Philippa Kathryn Gibbons |
|
|
Bingley (Crow Nest) |
Robert Douglas Beckwith |
|
|
Bingley (Eldwick) |
David Heseltine |
Conservative |
|
Bingley (Eldwick) |
Mark Truelove |
|
|
Bingley (Gilstead) |
Geoff Winnard |
Conservative |
|
Bingley (Lady Lane & Oakwood) |
Stephen John Williams |
|
|
Bingley (Priestthorpe) |
Andrew David Fenton |
|
|
Bingley (Priestthorpe) |
William Gentleman |
|
|
Bradford Trident Community Council (Holme Top) |
Javed Khan |
|
|
Bradford Trident Community Council (Marshfields) |
Imran Younas |
|
|
Bradford Trident Community Council (Melbourne) |
Sadaqat Ali Khan |
|
|
Bradford Trident Community Council (Parkside) |
Niaz Hussian Ali |
|
|
Bradford Trident Community Council (Parkside) |
Harry Boota |
|
|
Bradford Trident Community Council (Ripley) |
Shahzada Meer |
|
|
Bradford Trident Community Council (Woodroyd) |
Satnam Singh |
|
|
Burley |
William Duncan Ault |
|
|
Burley |
Vicky Evans |
|
|
Burley |
Stephen Leslie Goodwill |
|
|
Burley |
Katherine Louise Howard |
|
|
Burley |
Jan Lepley |
|
|
Burley |
Michael John Wild |
|
|
Clayton (East) |
Ruthie Houldsworth |
|
|
Clayton (West) |
John Kenneth Andrew |
|
|
Clayton (West) |
Sharon Gudgeon |
|
|
Clayton (West) |
Paul Adrian Jowett |
|
|
Clayton (West) |
Gaynor Shutt |
|
|
Clayton (West) |
Corey Louise Smith |
|
|
Cross Roads |
Janet Margaret Anderson |
|
|
Cross Roads |
Tito Arana |
|
|
Cross Roads |
Marion Rose Aston |
|
|
Cross Roads |
Peter William Clarke |
|
|
Cross Roads |
Sarah Cotton |
|
|
Cross Roads |
David John Senior |
|
|
Cross Roads |
Bev Underwood |
|
|
Cullingworth |
Mary Julia Galvin |
|
|
Cullingworth |
Robina Karen Hewitson |
|
|
Cullingworth |
Rosemary Ann Jay |
|
|
Cullingworth |
Howard William Martin |
|
|
Cullingworth |
Rebecca Jane Mazur |
|
|
Cullingworth |
Nigel Reeday |
|
|
Cullingworth |
Maria Thomson |
|
|
Cullingworth |
Mark Gerald Welthy |
|
|
Denholme |
Elizabeth Beaumont |
|
|
Denholme |
Sean Garvey |
|
|
Denholme |
Benjamin Jackson |
|
|
Denholme |
Joyce Lockwood |
|
|
Denholme |
Shaun Breeze Michael |
|
|
Denholme |
Anne Sherriff |
|
|
Denholme |
Hannah Louise Sherriff |
|
|
Harden |
Falak Naz Ahmed |
|
|
Harden |
Gerwyn John Bryan |
|
|
Harden |
Haydn Cavanagh |
|
|
Harden |
Kay Kirkham |
|
|
Harden |
Alun Jonathan Kitsell |
|
|
Harden |
Stephen James Leather |
|
|
Harden |
Rick Smith |
|
|
Haworth & Stanbury (Haworth - Brow Side) |
Alan Michael Woodward |
|
|
Haworth & Stanbury (Haworth - Central Haworth to Marsh Boundary) |
Jamie Douglas Cooper |
|
|
Haworth & Stanbury (Haworth - Central Haworth to Marsh Boundary) |
Steven Gary Swallow |
|
|
Haworth & Stanbury (Haworth - Mytholmes Side to Changegate) |
David Michael Armitage Mahon |
|
|
Haworth & Stanbury (Haworth - Mytholmes Side to Changegate) |
Trudy May Mahon |
|
|
Ilkley (Ben Rhydding) |
Linda Clair Brown |
Labour |
|
Ilkley (Ben Rhydding) |
Rosemary Jane Gibson |
Labour |
|
Ilkley (Ben Rhydding) |
Damian John Kearns |
|
|
Ilkley (Ben Rhydding) |
Sean Michael Spence |
Conservative |
|
Ilkley (North) |
Harry Alexander Nickson Burns |
Conservative |
|
Ilkley (North) |
David John Hesmondhalgh |
Green Party |
|
Ilkley (North) |
David Nunns |
Conservative |
|
Ilkley (South) |
Pauline Heather Allon |
Liberal Democrats |
|
Ilkley (South) |
Karl John Richard Milner |
Labour |
|
Ilkley (South) |
Amanda Grace Simmonds |
Labour |
|
Ilkley (West) |
Stephen Mark Butler |
Conservative |
|
Ilkley (West) |
Catherine Mary Cheater |
Conservative |
|
Ilkley (West) |
Brennan David Cowell |
Conservative |
|
Ilkley (West) |
Andrew John Patrick Loy |
Conservative |
|
Keighley (Bogthorn and Exley) |
Tracy Lorraine Storton |
|
|
Keighley (Bracken Bank and Ingrow) |
Allan Brian Clark |
|
|
Keighley (Bracken Bank and Ingrow) |
Paul Michael Cook |
|
|
Keighley (Bracken Bank and Ingrow) |
Christopher John Herd |
|
|
Keighley (Fell Lane and Westburn) |
Julie Adams |
|
|
Keighley (Fell Lane and Westburn) |
Mohammed Fulzar Ahmed |
|
|
Keighley (Fell Lane and Westburn) |
Muhammed Kamal Hussain |
|
|
Keighley (Guardhouse) |
Mohammad Khalil |
|
|
Keighley (Highfield) |
Amjid Nazir Ahmed |
|
|
Keighley (Highfield) |
Gulfraz Hussain |
|
|
Keighley (Knowle Park) |
Abdul Mohammed Shohid |
|
|
Keighley (Lawkholme and Showfield) |
Javaid Akhtar |
|
|
Keighley (Lawkholme and Showfield) |
Mohammed Ibraheem |
|
|
Keighley (Laycock and Braithwaite) |
John Stevens Kirby |
|
|
Keighley (Long Lee and Parkwood) |
Wendy Harrison |
Conservative |
|
Keighley (Long Lee and Parkwood) |
John Thomas Lawless |
|
|
Keighley (Morton & Sandbeds) |
Martin Jon Crangle |
|
|
Keighley (Morton & Sandbeds) |
Lewis Andrew Haynes |
|
|
Keighley (Oakworth) |
Peter Allan Gilchrist Corkindale |
|
|
Keighley (Oakworth) |
Mark Bernard Curtis |
|
|
Keighley (Oakworth) |
Luke Maunsell |
|
|
Keighley (Riddlesden and Stockbridge) |
Peter James Kates |
|
|
Keighley (Riddlesden and Stockbridge) |
Mohammed Muazzam |
|
|
Keighley (Riddlesden and Stockbridge) |
Andrea Catherine Elizabeth Walker |
|
|
Keighley (Spring Gardens and Utley) |
Clare Alison Abberton |
|
|
Keighley (Spring Gardens and Utley) |
Mohammed Kadir Rafiq |
|
|
Keighley (Spring Gardens and Utley) |
Abdul Nasser Razak |
|
|
Keighley (Town) |
Mohammed Nazam |
|
|
Keighley (Woodhouse and Hainworth) |
Ellen Bailey |
|
|
Keighley (Woodhouse and Hainworth) |
Laura Ann Kelly |
|
|
Menston |
Marilyn Banister |
|
|
Menston |
Philip Fenwick Moore |
|
|
Menston |
Dale Smith |
|
|
Menston |
Christopher Eric Steele |
|
|
Menston |
Anne Goodith White |
|
|
Menston |
Jo White |
|
|
Oxenhope |
Kevin Anthony Allmond |
|
|
Oxenhope |
Neal Jason Cameron |
|
|
Oxenhope |
Ken Eastwood |
|
|
Oxenhope |
Robert George Goulding |
|
|
Oxenhope |
Debbie Harvie |
|
|
Oxenhope |
Nick Scott-Pearce |
|
|
Sandy Lane |
Sajid Hussain |
|
|
Sandy Lane |
Susan Lee Ledger |
|
|
Sandy Lane |
Sughra Nazir |
|
|
Sandy Lane |
Bev Porter |
|
|
Sandy Lane |
Sandra Kerr Shallcross |
|
|
Shipley (Nab Wood & Moorhead) |
Michael David Farren |
|
|
Shipley (Nab Wood & Moorhead) |
David John Servant |
Conservative |
|
Shipley (Northcliffe & Norwoods) |
Vera Jane Martin |
|
|
Shipley (Northcliffe & Norwoods) |
Paul McHugh |
|
|
Shipley (Northcliffe & Norwoods) |
Anna Georgina Watson |
Green Party |
|
Shipley (Saltaire & Hirst Wood) |
Roy English |
|
|
Shipley (Saltaire & Hirst Wood) |
Darren James Parkinson |
Green Party |
|
Shipley (Saltaire & Hirst Wood) |
James Philip Metham Roberts |
|
|
Shipley (Shipley Centre & Dockfield) |
Michael Brendan Connors |
|
|
Shipley (Shipley Centre & Dockfield) |
Rhona Anne North |
|
|
Silsden (Inner) |
Mags Croft |
|
|
Silsden (Inner) |
Bob Davis |
|
|
Silsden (Inner) |
Peter John Ford |
|
|
Silsden (Inner) |
David Stanley Jessup |
|
|
Silsden (Inner) |
Michael O`Dwyer |
|
|
Silsden (Inner) |
Janet Ann Russell |
|
|
Silsden (Inner) |
Roger Henry Smith |
|
|
Silsden (Inner) |
Caroline Whitaker |
|
|
Silsden (Inner) |
Rebecca Ann Whitaker |
|
|
Silsden (Inner) |
Mark Ashley Wogden |
|
|
Silsden (Outer) |
Adrian Paul Naylor |
|
|
Steeton with Eastburn (Eastburn) |
Pauline Gill |
|
|
Steeton with Eastburn (Eastburn) |
Sara Johnson |
|
|
Steeton with Eastburn (Eastburn) |
Tessa Caroline Mounsey |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
Ian Anthony Beardmore |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
Diane Rose Danby |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
David Michael Mullen |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
Janet Elizabeth Pickles |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
Eileen Elizabeth Rayner |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
Carole Ann Short |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
Su Thompson |
|
|
Steeton with Eastburn (Steeton) |
John James Weller |
|
|
Wilsden (Harecroft) |
Amanda Jayne Belford |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
Peter William Allison |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
David John Blackburn |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
Ian Cartwright |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
Tony Caunt |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
Lucy Hannah Golton |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
Peter Michael Ketley |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
David Melvin Overend |
|
|
Wilsden (Wilsden) |
Susan Scott |
|
|
Wrose |
Jane Mary Blake |
|
|
Wrose |
Susan Kathryn Hinchcliffe |
|
|
Wrose |
Kath Hirsh |
|
|
Wrose |
David Christopher Jessop |
|
|
Wrose |
Alex Ross-Shaw |
|
|
Wrose |
Gillian Thorne |
|
|